Mobil: +420 774 123 598
Email: info@loveckyraj.cz

Otevírací doba
Po 9.00 - 17.00
Út 9.00 - 17.00
St 9.00 - 17.00
Čt 9.00 - 17.00
9.00 - 17.00

po telefonické dohodě (774 123 598) možnost nákupu i mimo otevírací dobu
lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj

Rybolov Itálie

Pád je největší řekou v Itálii. Pramení v Kottických Alpách a celková delká toku činí 652 km a končí svou pouť u města Porto Tolle kde se vlévá do Jaderského moře.

Mohutná řeka se spoustou zavoďnovacích kanálů a ramen oplivá neskutečným bohatsvím rybí říše.

První zprávy o výskytu sumců pocházejí z doby těsně před 2. světovou válkou. První oficiálně zaznamenaný úlovek pochází z období 60. let. Sumci v Pádu podle našeho názoru a zkušeností dorůstají větších rozměrů než ve Španělsku, ale je obtížnější je ulovit. Jedním z důvodů je čím dál větší rybářský tlak. Nejčastějším úlovkem jsou sumci 1,2- 2 metry. Lovíme zde převážně pomocí trhacích bójek a nebo pomocí vábničky.

Velkým lákadlem je množství obrovských kaprů, kteří často dosahují váhy přes 20kg a jejich mohutné ploutve s mistrným využítím proudu řeky jsou neskutečným zážitkem pro každého rybáře. Tento souboj musíte zažít abyste pochopili o čem mluvím. Lovit se dá jak na hlavním toku tak i na mnoha kanálech. Hlavní tok se vyznačuje svojí mohutností a proudem, který prověří zkušenosti každého rybáře. Z tohoto důvodu hlavní tok nedoporučujeme méně zkušeným rybářům bez průvodce.

Lov na kanálech je podstatně snadnější. Není zde tak velký proud jako na hlavním toku. Lovíme zde nejčastěji sumce, kapry a hojně se vyskytují amuři. Rádi si chvíle u vody zpestříme také lovem bojovných parem na feeder . V poslední době je velkým lákadlem lov na přívlač jak sumců tak candátů. Je to zážitek pro každého rybáře.

Ulovit zde můžete parmy, amury, cípali, cejni a spoust jiných druhů ryb žijící pod tajemnou hladinou Pádu.

Pro všechny kdo chtějí strávit rybářskou dovolenou s cílem ulovit kapitální úlovky a pobavit se rybařením můžeme výpravu na Pád pouze doporučit.

Hodně času u vody věnujeme testování prutů, navijáků a šnůr od různých výrobců, abychom byli schopni Vám odborně poradit.

V případě Vašeho zájmu se o naše zkušenosti s Vámi rádi podělíme.

Všichni zákazníci, kteří nakupují v naší kamenné prodejně mají možnost si s námi zarybařit na všech uvedených lokalitách.

Více informací o možnosti společného rybolovu Vám rádi poskytneme na prodejně. Fotografie z každé naší výpravy naleznete na Facebooku

 
 
 
 
 
 
 
 


$("#header_left").cycle({ fx: "fade", speed: 2000 });