Mobil: +420 774 123 598
Email: info@loveckyraj.cz

Otevírací doba
Po 9.00 - 17.00
Út 9.00 - 17.00
St 9.00 - 17.00
Čt 9.00 - 17.00
9.00 - 17.00

po telefonické dohodě (774 123 598) možnost nákupu i mimo otevírací dobu
lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj

Řeka Kysuca

Pramení na severním svahu Javorníku západně od Makova, odkud teče severovýchodním směrem až k obci Raková, kde se stáčí na východ a u Čadce se velkým obloukem obrací na jih a tímto směrem teče až k svému ústí do Váhu u Žiliny. Řeka, zejména v horním úseku do Čadce, protéká pěknou krajinou, širokým údolím, které lemují na pravé straně Javorníky, na levé Moravskoslezské Beskydy, Slovenské Beskydy, a Kysucká Vrchovina.

Lovíme zde převážně na mimopstruhové vodě, která je narozdíl od českých mimopstruhových vod, doslova plná lososovitých ryb. Lovenou rybou je opět pstruh obecný, pstruh duhový, lipan podhorní a bylo zde uloveno několik krásných hlavatek podunajských. Na dolním úseku řeky se chytá obrovské množství parem, ostroretek a tlouštů.

Velkou předností řeky je fakt, že na této mimopstruhové vodě můžeme lovit lososovité ryby nejen na přívlač, muškařením ale i plavanou. To znamená na žížalku či rybičku. Není to moc sportovní, ale opravdu to funguje. Díky tomu si pěkného pstruha nebo lipana uloví i méně zkušení rybáři.

Všichni zákazníci, kteří nakupují v naší kamenné prodejně mají možnost si s námi zarybařit na všech uvedených lokalitách.

Více informací o možnosti společného rybolovu Vám rádi poskytneme na prodejně. Fotografie z každé naší výpravy naleznete na Facebooku$("#header_left").cycle({ fx: "fade", speed: 2000 });