Mobil: +420 774 123 598
Email: info@loveckyraj.cz

Otevírací doba
Po 9.00 - 17.00
Út 9.00 - 17.00
St 9.00 - 17.00
Čt 9.00 - 17.00
9.00 - 17.00

po telefonické dohodě (774 123 598) možnost nákupu i mimo otevírací dobu
lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj

V.n. Liptovská Mara

Liptovská Mara je vodní dílo u Liptovského Mikuláše na severu Slovenska, na řece Váh pod Tatrami. Přehradní nádrž leží přesně mezi Liptovskou Teplou a Liptovským Mikulášem.Hráz je vysoká 53 m, maximální hloubka nádrže dosahuje 45 m a vodní plocha má rozlohu 2 700 ha. S objemem vody 360 mil. m³ je Liptovská Mara největší nádrží na Slovensku na řece Váh.

Liptovská Mara má velmi podobnou charakteristiku jako Oravská přehrada, jen je o něco teplejší a díky tomu je zde i velké množství kaprů přesahující hmotnost 20kg. Sami jsme měli možnost pár krasavců ulovit. Na Maře se chovají pstruzi v chovných klecích přímo v přehradě. Někdy letní bouřky klece rozbíjí a pstruzi se dostanou do celé přehrady.

Přehrada je vyhledávanou lokalitou nejenom slovenských, ale i českých rybářů. Čeští rybáři jsou zde vyhlášeni lovem pstruhů, štik a candátů z bellyboatu. Nadchl nás lov okounů, kteří zde loví v obrovských hejnech a dosahují úctihodných rozměrů Jejich lov je úžasný zážitek na který dlouho nezapomenete.

Velkou výhodou přehrady je možnost NONSTOP rybolovu během července až září, lov z lodi a používání spalovacích motorů . Je povoleno bivakování a parkování auta přímo u vody i mimo kempy s platným rybářským lístkem.

Loví se zde veškeré sladkovodní ryby. Pro rybáře, kteří si rádi pochutnají na ulovených rybách je maso kulinářským zážitkem díky křištálově čisté vody.

Všichni zákazníci, kteří nakupují v naší kamenné prodejně mají možnost si s námi zarybařit na všech uvedených lokalitách.

Více informací o možnosti společného rybolovu Vám rádi poskytneme na prodejně. Fotografie z každé naší výpravy naleznete na Facebooku

 
 


$("#header_left").cycle({ fx: "fade", speed: 2000 });