Mobil: +420 774 123 598
Email: info@loveckyraj.cz

Otevírací doba
Po 9.00 - 17.00
Út 9.00 - 17.00
St 9.00 - 17.00
Čt 9.00 - 17.00
9.00 - 17.00

po telefonické dohodě (774 123 598) možnost nákupu i mimo otevírací dobu
lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj lovecký ráj

V.n. Orava

Oravská vodní nádrž, která leží v Oravsko – novotargovské kotlině ve výši 602 m a je symbolem tohoto regionu, je obklopena řadou krásných pohoří – na západě se zvedá část Malé Fatry, Chočské vrchy, které spojují Velkou a Malou Fatru s Tatrami, na jihu Oravská Magura s Kubínskou holí, na východě část Západních Tater - Roháčů a Skorušina, na severu Oravské Beskydy s dominantou Babí hory (1 725 m n. m.). Samotná Oravská vodní nádrž má plochu asi 35 km2, rameno Čierné Oravy se táhne v délce 18 km, bratrské rameno Biele Oravy má délku 12 km a leží u Námestova, max. hloubka je zde 38 m, průměrná hloubka nádrže je 15 m.

Oravská přehrada leží na severu Slovenska a proto je zde celeročně chladnější voda. Okysličená chladná voda umožnuje výskyt velkého množství dravých ryb. Lokalitu navštěvujeme hlavně kvůli krásným velkým štikám a candátům, které výborně reagují na umělé nástrahy. Vláčet z lodě je povoleno na celé ploše přehrady. Chytit dravce na rybičku není žádný problém a proto zde doporučujeme lov dravců pro každého rybáře.

Lovíme zde trofejní štiky, candáty a pstruhy jezerní. Je zde i velké množství bílé ryby a kaprů. Pár výprav jsme zaměřili na lov velkých kaprů, avšak chytit trofejního kapra se nám zde zatím nepovedlo.

Velkou výhodou této přehrady je rybolov NONSTOP během července až září, lov z lodi a používání spalovacích motorů. Povolený lov z lodi umožnuje zážitky z lovu dravců, který na vodách ČR není všude povolen.

Za dob Československa byla Orava hojně navštěvována českými rybáři.

V současné době se čeští a zahraniční rybáři postupně vracejí za kouzlem Oravské přehrady.

Všichni zákazníci, kteří nakupují v naší kamenné prodejně mají možnost si s námi zarybařit na všech uvedených lokalitách.

Více informací o možnosti společného rybolovu Vám rádi poskytneme na prodejně. Fotografie z každé naší výpravy naleznete na Facebooku

 
 


$("#header_left").cycle({ fx: "fade", speed: 2000 });